Kontakt

Przedsiębiorstwo „ARKOP” Sp. z o.o.

ul. Kolejowa 34a, 32-332 Bukowno

KRS: 0000114231

NIP: 637-010-25-46

REGON: 271167603

Kapitał zakładowy: 200.000 zł

Dział Handlowy – Nawozowy

Kierownik Działu Sprzedaży Nawozów w Polsce

Andrzej Gniedziejko

tel. kom. +48 728 933 074
e-mail: andrzej.gniedziejko@arkop.pl

Przedstawiciel Regionalny

Adrian Jarosławski

tel. kom. +48 728 931 137
e-mail: adrian.jaroslawski@arkop.pl

Przedstawiciel Regionalny

Magdalena Ziętarska-Wielgosik

tel. kom. +48 728 933 095
e-mail: magdalena.zietarska-wielgosik@arkop.pl

Przedstawiciel Regionalny ds. Nawozów, Specjalista ds. Sprzedaży Dodatków Paszowych

Waldemar Cisak

tel. kom. +48 534 246 104
e-mail: waldemar.cisak@arkop.pl

Dział Handlowy – Paszowy

Kierownik Działu Sprzedaży Dodatków Paszowych

gb flag ru flag Paweł Kaszuba

tel. +48 32 649 44 53
tel. kom. +48 604 168 251
e-mail: pawel.kaszuba@arkop.pl

Specjalista ds. Sprzedaży

de flag Krzysztof Cebo

tel. +48 32 649 44 52
tel. kom. +48 696 437 066
e-mail: krzysztof.cebo@arkop.pl

Specjalista ds. Sprzedaży

fr flag Iwona Indyka

tel. +48 32 649 44 61
tel. kom. +48 728 931 197
e-mail: iwona.indyka@arkop.pl

Specjalista ds Sprzedaży i Marketingu

gb flag Anna Kowalewska

tel. +48 32 649 44 54
tel. kom. +48 728 931 130
e-mail: anna.kowalewska@arkop.pl

Specjalista ds. Sprzedaży

gb flag Michał Słota

tel. +48 32 649 44 61
tel. kom. +48 662 152 556
e-mail: michal.slota@arkop.pl

Asystent ds. Sprzedaży

Józef Wołek

tel. +48 32 649 44 60
tel. kom. +48 602 432 258
e-mail: jozef.wolek@arkop.pl

Dział Produkcyjny

Kierownik Produkcji, Specjalista ds. Ochrony Środowiska i Zagospodarowania Odpadów

mgr inż. Arkadiusz Krzystanek

tel. +48 32 649 44 68
tel. kom. +48 604 168 214
e-mail: arkadiusz.krzystanek@arkop.pl

Mistrz Produkcji ds. Technicznych

inż. Wojciech Pietraszewski

tel. +48 32 649 44 66
tel. kom. +48 662 261 057
e-mail: wojciech.pietraszewski@arkop.pl

Pełnomocnik Zarządu ds. Systemów Zarządzania Jakością

gb flag lek. wet. Michał Ryszka

tel. +48 32 649 44 63
tel. kom. +48 662 059 729
e-mail: michal.ryszka@arkop.pl

Specjalista ds. Zaopatrzenia

gb flag inż. Tomasz Żukowski

tel. +48 32 649 44 64
tel. kom. +48 728 931 191
e-mail: tomasz.zukowski@arkop.pl

Dział Badań i Rozwoju

Specjalista ds. Badań i Rozwoju

gb flag mgr Kamil Ciura

tel. +48 32 649 44 55
tel. kom. +48 662 154 039
e-mail: kamil.ciura@arkop.pl

Skontaktuj się z nami

7 + 8 =

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close