Kogo poszukujemy?

  • osoby energicznej, ceniącej sobie ciekawą pracę, łatwo nawiązującej kontakty, chcącej rozwijać posiadaną wiedzę z zakresu żywienia roślin,
  • mile widziane ukończone studia rolnicze,
  • mile widziane doświadczenie w pracy handlowca oraz znajomość rynku rolniczego

Co oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie, w sympatycznym zespole
  • umowę o pracę
  • stabilne warunki zatrudnienia –gwarantowana podstawa wynagrodzenia
  • atrakcyjny system premiowania
  • niezbędne narzędzia pracy – samochód, karta paliwowa, telefon, laptop
  • możliwość rozwoju – u nas wykorzystasz i poszerzysz nabytą wiedzę
  • Miejsce pracy: Rejon Polski południowo-wschodniej obejmujący województwa dolnośląskie, opolskie, śląskie, łódzkie (część), wielkopolskie (część), lubuskie (część)

Zakres obowiązków

  • prowadzenie działalności promocyjnej Przedsiębiorstwa i rozwój kontaktów z Klientami, poszukiwanie nowych Klientów,
  • prowadzenie sprzedaży nawozów dolistnych firmy Arkop we wskazanym wyżej rejonie,
  • doradztwo dot. nawożenia roślin i prowadzenie szkoleń,
  • uczestnictwo w targach i wystawach branżowych,
  • przygotowywanie prezentacji handlowych, ofert handlowych, odpowiedzi na zapytania ofertowe,
  • uzupełnianie standardowych umów handlowych, negocjowanie umów handlowych pod względem merytorycznym.

Umówmy się na spotkanie

Jeśli jesteś zainteresowany/zainteresowana naszą ofertą: ), prosimy o przesłanie CV na adres mailowy: rekrutacja@arkop.pl (w CV prosimy podać aktualny numer telefonu).