ARKOP Sp. z o.o. poszukuje osób do pracy w zakładzie produkcyjnym w Bukownie

Oferujemy stabilne zatrudnienie w firmie wraz z pakietem socjalnym.

Twój zakres obowiązków

  • Obsługiwanie maszyn produkcyjnych zgodnie z obowiązującymi standardami, specyfikacją maszyn i zasadami BHP
  • Kontrolę wizualną parametrów pracy urządzeń i aparatów na obsługiwanym stanowisku
  • Zapewnienie wytwarzania produktu o odpowiedniej jakości oraz zgodnie ze specyfikacją
  • Uczestniczenie w przeglądach okresowych
  • Prowadzenie dokumentacji produkcyjnej

Nasze wymagania

  • Dobra organizacja pracy
  • Umiejętność współpracy i pracy zespołowej
  • Znajomość budowy podstawowych urządzeń mechaniczno-technicznych
  • Doświadczenie zawodowe w obszarze produkcji lub w środowisku technicznym będzie dodatkowym atutem
  • Samodzielność, odpowiedzialność oraz umiejętność rozwiązywania problemów
  • Dokładność, terminowość oraz systematyczność pracy
  • Gotowość do pracy zmianowej

Mile widziane

  • Wykształcenie techniczne
  • Uprawnienia do obsługi wózka widłowego (UDT II WJO)

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne zatrudnienie
  • System premii i nagród
  • Pracę pełną wyzwań w firmie istniejącej na rynku prawie 30 lat

Prosimy o kontakt telefoniczny: 604 168 214 lub e-mail: praca@arkop.pl