Kontakt

Przedsiębiorstwo „ARKOP” Sp. z o.o.

ul. Kolejowa 34a, 32-332 Bukowno

tel. +48 32 295 50 91 – 93

tel. +48 32 649 44 51

fax +48 32 649 44 50

e-mail: arkop@arkop.pl

KRS: 0000114231

NIP: 637-010-25-46

REGON: 271167603

Kapitał zakładowy: 200.000 zł

Dział Handlowy – nawozowy

Kierownik Działu Sprzedaży Nawozów w Polsce

mgr inż. Andrzej Gniedziejko

tel. kom. +48 728 933 074
e-mail: andrzej.gniedziejko@arkop.pl

Przedstawiciel Regionalny

Jacek Jechna

tel. kom. +48 728 931 137
e-mail: jacek.jechna@arkop.pl

Przedstawiciel Regionalny

Krzysztof Kowalczyk

tel. kom. +48 728 933 095
e-mail: krzysztof.kowalczyk@arkop.pl

Przedstawiciel Regionalny ds. Nawozów, Specjalista ds. Sprzedaży Dodatków Paszowych

mgr inż. Waldemar Cisak

tel. kom. +48 534 246 104
e-mail: waldemar.cisak@arkop.pl

Dział Handlowy – paszowy

Kierownik Działu Sprzedaży
Dodatków Paszowych, Produktów Technicznych i Nawozów za granicą

gb flag ru flag mgr Paweł Kaszuba

tel. +48 32 649 44 53
tel. kom. +48 604 168 251
e-mail: pawel.kaszuba@arkop.pl

Specjalista ds. Sprzedaży

de flag mgr Krzysztof Cebo

tel. +48 32 649 44 52
tel. kom. +48 696 437 066
e-mail: krzysztof.cebo@arkop.pl

Specjalista ds. Sprzedaży

gb flag Agnieszka Ślęzak

tel. +48 32 649 44 61
tel. kom. +48 662 152 556
e-mail: agnieszka.slezak@arkop.pl

Specjalista ds. Sprzedaży

fr flag Iwona Indyka

tel. +48 32 649 44 61
tel. kom. +48 728 931 197
e-mail: iwona.indyka@arkop.pl

Asystent ds. Marketingu i Sprzedaży

gb flag Anna Kowalewska

tel. +48 32 649 44 54
tel. kom. +48 728 931 130
e-mail: anna.kowalewska@arkop.pl

Asystent ds. Sprzedaży

Józef Wołek

tel. +48 32 649 44 60
tel. kom. +48 602 432 258
e-mail: jozef.wolek@arkop.pl

Dział Produkcyjny

Kierownik Produkcji, Specjalista ds. Ochrony Środowiska i Zagospodarowania Odpadów

mgr inż. Arkadiusz Krzystanek

tel. +48 32 649 44 68
tel. kom. +48 604 168 214
e-mail: arkadiusz.krzystanek@arkop.pl

Mistrz Produkcji ds. Technicznych

inż. Wojciech Pietraszewski

tel. +48 32 649 44 66
tel. kom. +48 662 261 057
e-mail: wojciech.pietraszewski@arkop.pl

Pełnomocnik Zarządu ds. Systemów Zarządzania Jakością

gb flag lek. wet. Michał Ryszka

tel. +48 32 649 44 63
tel. kom. +48 662 059 729
e-mail: michal.ryszka@arkop.pl

Specjalista ds. Zaopatrzenia

gb flag inż. Tomasz Żukowski

tel. +48 32 649 44 64
tel. kom. +48 728 931 191
e-mail: tomasz.zukowski@arkop.pl

Dział Badań i Rozwoju

Specjalista ds. Badań i Rozwoju

gb flag mgr Kamil Ciura

tel. +48 32 649 44 55
tel. kom. +48 662 154 039
e-mail: kamil.ciura@arkop.pl

Ogólne Warunki Sprzedaży

Kariera

 

Pasja. Doświadczenie. Rezultaty

Historia Arkop Sp. z o.o. sięga 1992 roku. Naszym pierwszym produktem był Tlenek Cynku. Dzięki zdobytemu doświadczeniu sukcesywnie wdrażaliśmy do produkcji kolejne dodatki paszowe, takie jak Siarczan Cynku Jednowodny, Siarczan Żelaza Jednowodny.

Czytaj więcej o firmie Arkop

Dotacje

Pozostań z nami w kontakcie

tel. +48 32 649 44 51

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close